Jak nastavit přeposílání e-mailů do SMS u T-Mobile, pokud používám Gmail s vlastní doménou?

Vydělávejte peníze psaním nebo prodejem článků.

  1. Zaregistrujte se na Copywriting.cz.
  2. Odpovídejte na poptávky.
  3. Pokud vás inzerent vybere, sepište článek.
  4. Po odsouhlasení článku dostanete zaplaceno.

Vydělávejte psaním článků »

Ve včerejším článku Jak si nastavit u T-Mobile posílání upozornění na e-mail na mobil pomocí SMS? jsem popsal návod, jak si nastavit zasílání upozornění na došlý e-mail pomocí SMS na váš mobil, pokud máte jako mobilního operátora společnost T-Mobile.

Narazil jsem však na problém při nastavování této služby u mého e-mailu na Gmail od Google. Jelikož mám nastaven e-mail s vlastní doménou, tedy nemám klasickou adresu nazev@gmail.com, ale mám nazev@mojedomena.cz, při pokusu o odeslání potvrzovacího kódů na mobil jsem tento kód prostě neobdržel. Pro lepší představu, pokud jste se ještě k nastavování na Gmail nedostali, přidávám odkaz s postupem Nastavení e-mailových klientů pro službu E-mail do SMS. Tento postup zřejmě funguje, pokud máte klasickou adresu nazev@gmail.com, v tomto případě zřejmě potvrzovací kód na mobil přijde.

Řešení, jak zaslat potvrzovací kód na mobil i v případě mailu na vlastní doméně ovšem existuje.

V nastavení Můj T-Mobile si musíte přidat ještě další e-mail, tentokráte ve tvaru “mail-noreply@mojedomena.cz” (v mém případě mail-noreply@zblog.cz), poté v Gmailu znovu požádat o zaslání potvrzovacího kódu adresy moje_cislo@sms.t-mobile.cz a na mobil už vám přijde potvrzovací kód. Tento číselný kód napíšete do formuláře na Gmail, potvrdíte jeho ověření a nastavíte si přeposílání mailů tak, jak je popsáno v návodu Nastavení e-mailových klientů pro službu E-mail do SMS pro Gmail.

T-Mobile

Vydělávejte peníze psaním nebo prodejem článků.

  1. Zaregistrujte se na Copywriting.cz.
  2. Odpovídejte na poptávky.
  3. Pokud vás inzerent vybere, sepište článek.
  4. Po odsouhlasení článku dostanete zaplaceno.

Vydělávejte psaním článků »Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *