E-booky ZDARMA, které mohou pomoci vašemu podnikání

V tomto článku bych vám rád krátce představil několik e-booků, které jsou dostupné ke stažení ZDARMA.

Dozvíte se nich spoustu zajímavých informací, ať už o marketingu (nejen internetovém), tak i o tvorbě webových stránkách.

10 kroků k zviditelnění živnostníků

O tomto e-booku marketingového poradce pana Františka Bugaly jsem již dříve psal v článku Stáhněte si ZDARMA zajímavou publikaci pro živnostníky.

Marketingový plán pro malé firmy

Tento e-book pana Daniela Nýtry jsem představil podrobněji v článku Stáhněte si marketingový plán pro živnostníky a malé firmy ZDARMA!.

Pište jako copywriter!

E-book profesionálního copywritera pana Otty Bohuše. Postupně každý měsíc získáte 11 cenných rad, které vám pomohou ve vašich textařských začátcích.

10 nejčastějších chyb webových stránek

Autorem e-booku je pan Vlastimil Ott, který zároveň nabízí i online kurz Zlatý WordPress, který vám pomůže naučit využívat všech výhod a předností redakčního systému WordPress.
Zlatý WordPress

P. S. Pokud víte o nějakém zajímavém e-booku zdarma, pošlete mi na něj odkaz v komentáři, a já ho zařadím do seznamu.Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 3

  1. Pavel Lasák napsal:

    Osobně mám dobré reference na svůj ebook jak na Microsoft Office http://office.lasakovi.com/?id=ebook-zdarma

  2. Jaromir napsal:

    Pokud začínající zajímá online-marketing.. může využít řadu českých zdrojů anebo kvalitní zahraniční blog http://moz.com/blog .. ebook pro začátečníky : http://moz.com/learn/seo

  1. 5.5.2014

    […] vyšel příspěvek E-booky ZDARMA, které mohou pomoci vašemu podnikání. Jde o pěknou ukázku toho, jak získat pozornost autorů uvedených […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *